Produkty

Deska Snowboadrowa Jones Men's Aviator 2.0

Nowy produkt

Idealna deska do wysokowydajnego, technicznego snowboardingu i carvingu all-mountain.

More details

1 Przedmiot

1 959,00 zł (zawiera podatek)

-840,00 zł

2 799,00 zł (zawiera podatek)

Opis produktu

PłećMęska

Więcej info

 • W projekcje tym wydatny udział miał Voctor de le Rue (oraz Jimmy Goodman), ltóry tymi słowami opisuje efekt swojej i całego zespołu Jonesa pracy nad najnowszym wcieleniem modelu Aviator. „Jestem pod wrażeniem nowego Aviatora 2.0. Pop, trzymanie krawędzi i stabilność nie przypominają niczego, na czym kiedykolwiek jeździłem. To moja najlepsza deska do freeridu i idealna deska dla wszystkich, którzy kochają jazdę na pełnym camberze.”. Całkowicie przeprojektowany Aviator to najwyższej klasy kierunkowy twin stworzony dla doświadczonych rajderów all-mountain, którzy lubią jazdę na krawędzi w każdym miejscu i w każdych warunkach. Przy okazji tego projektu została nawiązana współpraca z firmą Koroyd, aby wykorzystać ich wieloletnie doświadczenie i innowacyjność w sportach zimowych, poprzez integrację koroyda z rdzeniem na nosie Aviatora 2.0. Technologia ta redukuje wibracje oraz wagę, poprawiając jednocześnie jej responsywność.  To, co wyróżnia Aviator, to jego profil - FULL CAMBER. Victor i Jimmy gwarantują swoją głową fantastyczne trzymanie krawędzi przy pokonywaniu najstromszych zboczy gór i idealne lądowania na jej ogonie. Aviator posiada również profil 3D Contour Base 2.0 eliminujący efekt łapania krawędzi oraz zapewnia płynność wykonywanych skrętów, włókno szklane Triax, wzmocnienia z włókna karbonowego Innegra, warstwę wierzchnią z tworzywa ECO i krawędzie Traction Tech 3.5. Wspomniana wcześniej warstwa włókna szklanego Triax i karbonu Innegra pod eko-plastikową warstwą wierzchnią pochłania wszelkie drgania  zapewniając doskonały pop i błyskawiczną reakcję na każdy Twój ruch.

 • 3D Contour Base 2.0 - Umiarkowany 3D Contour Base z równoważnym 4 mm spoonem na nosie i ogonie. Spoon i rocker mają swój początek w tym samym miejscu.

 • Triax Fiberglass - wieloosiowy, zszywany laminat z włókna szklanego, który zapewnia precyzyjną i szybką jazdę w każdym terenie i warunkach śniegowych.

 • Rdzeń Power Core - wykonany z pełnego drewna o potrójnej gęstości, wyposażony w twarde, bambusowe podłużnice  dla zwiększenia popu i trwałości oraz paulowni dla zredukowania masy rdzenia.

 • ECO-Plastic Topsheet - bio-plastikowy arkusz wierzchni wykonany z fasoli Castor jest ultralekki, odporny na odpryski i zarysowania. Ponadto w znaczący sposób zapobiega przywieraniu śniegu do wierzchniej warstwy deski.

 • Flax/Basalt stringers - nowa warstwa wzmacniająca wykonane w 100% z naturalnych włókien z lnu i bazaltu, która pomaga w przenoszeniu mocy na krawędzie deski, poprawia skręcaną reakcję deski i pochłania wszelkie drgania deski

 • Wend Natural Wax - deski Jones są gotowe do bezpośredniego użycia zaraz po odbiorze ze sklepu i są fabrycznie woskowane naturalnym woskiem Wend.

 • Super Sap Bio Resin - wszystkie deski Jonesa są zbudowane w oparciu o biologiczne, odnawialne żywice epoksydowa zamiast epoksydów na bazie ropy naftowej. Surowce używane do produkcji laminatu Super Sap Bio-Resin są produktami odpadowymi procesów przemysłowych oraz roślin. Produkcja laminatu Super Sap wymaga 33% mniej emisje gazów cieplarnianych niż konwencjonalna żywica epoksydowa.

 • Forever flex - to nowy proces produkcyjny, który stabilizuje flex i rocker deski na cały okres jej użytkowania.
 • Ślizg spiekany 8000 – ślizg wykonany z nowego, super wytrzymałego materiału wykonanego z Polietylenu o bardzo wysokiej masie cząsteczkowej (UHMW-PE) i węgla. Ślizg jest łatwy w naprawie, bardzo dobrze absorbujący wosk i niesamowicie szybki.
 • Konstrukcja - Koroyd to najlżejszy, najbardziej zaawansowany materiał, z którego wykonany jest rdzeń tłumiący, jaki kiedykolwiek testowany był przez zespół Jonesa. pochłania on wibracje i dodaje reakcję przy ułamku ciężaru, co zwiększa kontrolę i pewność jazdy.
 • Przedłużona gwarancja 2+1 - po zakupie i zarejestrowaniu deski na stronie Jonesa otrzymujesz dodatkowy 1 rok gwarancji! 
 • Flex - 8/10