Produkty

Nowy Moon Boot JR Girl FLAMINGO Powiększ

Moon Boot JR Girl FLAMINGO

Nowy produkt

2 Przedmioty

340,00 zł (zawiera podatek)

Opis produktu

PłećJunior
Rozmiar butów31-34, 35-38

Więcej info

Niezwykle komfortowe, dziewczęce śniegowce wykonane z połączenia najwyższej jakości materiałów. Materiały o naturalnej miękkości, lekkie i w wysokim stopniu przepuszczające powietrze. Cholewka, wykonana z wysokiej jakości syntetycznego materiału, zdobiona jest nadrukowanymi czerwonymi flamingami. Buty zapewniają ciepło nawet w największe mrozy. 

Znakomicie dopasowująca się do stopy wyściółka zapewnia dodatkową miękkość, jest delikatna, lekka, pochłania wilgoć i przepuszcza powietrze.

Ocieplany wkład znajdujący się w środku można wyjąć i przewietrzyć lub wyczyścić. 
Podeszwa jest lekka i elastyczna, zapewnia doskonałą przyczepność oraz amortyzację wstrząsów
Wykonanie podeszwy z gumy gwarantuje  właściwości antypoślizgowe.  

W momencie, w którym MOON BOOTy pojawiły się na rynku, automatycznie stały się must have nie tylko wśród amatorów sportów zimowych. W końcu symbolizują one niecodzienne spotkanie historii z modą!
Każdy para to niewątpliwie małe, zróżnicowane kolorystycznie dzieło sztuki ze swym unikatowym, kosmicznym wyglądem. W 2000 roku Muzeum Louvre uznało MOON BOOTy za jeden z najbardziej charakterystycznych symboli XX wieku. MOON BOOTy to wyjątkowy produkt, który z jednej strony jest symbolem pewnej epoki, z drugiej zaś ikoną mody i wzornictwa.
MOON BOOTy wyróżnią Cię zimą zapewniając przy tym ciepło oraz wygodę. Tym butom nie straszny śnieg, mróz czy deszcz.