Produkty

Zegarek GARMIN Fenix 5x PLUS Sapphire [010-01989-01] + SŁUCHAWKI BLUETOOTH

Nowy produkt

1 Przedmiot

3 314,00 zł (zawiera podatek)

-585,00 zł

3 899,00 zł (zawiera podatek)

Opis produktu

PłećUnisex

Więcej info

GARMIN FENIX 5x Plus - najważniejsze informacje

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE:

 • wymiary w mm: 51x51x17,5
 • waga: 96g
 • wodoszczelność: 10 ATM
 • wyświetlacz: 1,2" (30.4mm) kolorowy, 240x240 pikseli
 • czas pracy baterii:

Tryb zegarka: do 20 dni

Tryb GPS: do 32h

Tryb GPS i muzyka: do 13h

Tryb UltraTrack: do 70h

 • systemy satelitów: GPS, GLONASS, GALILEO
 • zgodne czujniki: czujniki tętna, kadencji, prędkości, temperatury
 • materiał: stal nierdzewna, polimer, szkło szafirowe
 • rozmiar paska: 26mm
 • pamięć: 16GB

FUNKCJE:

 • zainstalowane profile aktywności:bieganie, pływanie na basenie, rower, triathlon, jazda w pomieszczeniu, bieg w pomieszczeniu, pływanie na wodach otwartych, wiosła,narty, wspinaczka górska, duathlon, golf, siłownia
 • zainstalowane mapy topograficzne Europy
 • płatności zbliżeniowe Garmin Pay
 • odtwarzanie muzyki poprzez Bluetooth
 • pulsoksymetr
 • pomiar tętna z nadgarstka
 • zgodność z platformami Garmin Connect, Connect IQ
 • wysokościomierz barometryczny
 • kompas trójosiowy

 

 

GARMIN Fenix 5X PLUS Sapphire [010-01989-01] 


Garmin Fenix 5x Plus
 to pulsometr, który może pracowac na baterii do 33 godzin. Posiada rutowalne mapy topograficzne Europy, dzięki którym swobodnie możemy dotrzeć do celu po drogach. Na 5X Plus Sapphire uda się zaplanować wycieczkę, wpisując dystans i wybierając kierunek, bez konieczności podłączania go pod komputer. Jako pierwszy gps  został wyposażony w pulsoksymetr dzięki któremu można oszacować poziom tlenu we krwi, co ułatwia monitorowanie aklimatyzacji na dużych wysokościach, ale nie tylko - może nam posłużyć jako informacja o słabej kondycji płuc, czy krążenia. Pulsometr Fenix 5x Plus pozwala również na przechowywanie do 500 utworów muzycznych, umożliwiając słuchanie muzyki bez korzystania z telefonu, podłączając opcjonalne słuchawki bluetooth. Jak poprzednie modele 5X Plus wyposażony w funkcje pomiaru tętna na nadgarstku1, funkcję Trendline™ do wyznaczania tras na podstawie ich popularności. Wyświetla powiadomienia z telefonu, a także pozwala na dokonywanie płatności zbliżeniowych w systemie Garmin Pay™.


garmin fenix 5x plus


Odnajduj drogę na mapach i wyznaczaj na nich trasy, podczas gdy w tle towarzyszyć będzie Ci ulubiona muzyka. Te niezwykle mocne i starannie wykonane zegarki mogą wyświetlać kolorowe mapy, mierzyć Twój puls, odtwarzać utwory muzyczne prosto ze swojej pamięci, a dodatkowo można nimi płacić przy użyciu bezkontaktowych płatności Garmin Pay. Seria zegarków fenix 5x Plus jako pierwsza oferuje nadgarstkowy czujnik poziomu natlenienia krwi Pulse Ox 1 , niezbędny podczas przebywania na dużych wysokościach.

 

garmin fenix 5x plus osłona ochronna

garmin fenix 5x plus opis funkcji pulsoksymetru

Pulsoksymetr 
Urządzenie fenix 5X Plus posiada zegarkowy pulsoksymetr do pomiaru poziomu tlenu we krwi. Znajomość danych dotyczących poziomu stężenia tlenu we krwi pomaga określić, jak organizm aklimatyzuje się do wysokości w sportach alpinistycznych i ekspedycjach. Kiedy widżet pulsoksymetru jest włączony, urządzenie analizuje poziom tlenu we krwi oraz wysokość za każdym razem, gdy użytkownik jest w bezruchu. Profil wysokości pomaga w odczytywaniu zmian analizowanych przez pulsoksymetr stosownie do aktualnej wysokości, na której znajduje się użytkownik. Na urządzeniu odczyty pulsoksymetru wyświetlają się jako procent stężenia tlenu we krwi oraz jako odpowiedni kolor na wykresie. Za pomocą konta Garmin Connect można wyświetlić dodatkowe informacje dotyczące odczytów pulsoksymetru, w tym obecne trendy z ostatnich kilku dni.


Doskonała wydajność

 • Nadgarstkowy pulsoksymetr1 dostarcza informacji o poziomie tlenu we krwi — służy do sprawdzenia poziomu aklimatyzacji na dużych wysokościach
 • Posiada możliwość wgrania muzyki do zegarka i odtwarzania jej za pomocą bezprzewodowych słuchawek Bluetooth® (do nabycia osobno) bez użycia telefonu2
 • Wypukłe szkło szafirowe jest odpornemu na zarysowania, dodatkowo ramkę, przyciski i tylną pokrywkę wykonano ze stali nierdzewnej
 • Fenix 5x Plus posiada kolorowe mapy TopoActive Europe, dzięki którym łatwo możemy odnaleźć się na mapie offline.
 • Funkcja Trendline, pozwala wyznaczać trasy według popularności i ułatwia wybór optymalnych tras.
 • Obsługa funkcji Garmin Pay. Funkcja Garmin Pay3 umożliwia płacenie za pomocą zegarka, więc gotówkę i kartę możesz zostawić w domu.
 • Wbudowane czujniki obejmują kompas trójosiowy, żyroskop i wysokościomierz barometryczny. 
 • Systemy GPS, GLONASS i Galileo umożliwiającą śledzenie pozycji w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS
 • Wydajność baterii:4 do 20 dni w trybie zegarka, do 13 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki (zależnie od ustawień)

Wzmocniony zegarek Garmin fenix 5X Plus to idealne rozwiązanie dla sportowców i poszukiwaczy przygód szukających najlepszego urządzenia do treningu do wielu dyscyplin. To pierwszy pulsometr Garmin z serii fenix, w którym zastosowano pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji dostarczający informacji o stopniu natlenienia krwi na dużych wysokościach. Inne ważne funkcje to m.in. kolorowe mapy Europy TopoActive z możliwością wyznaczania tras, pomiar tętna na nadgarstku, odtwarzacz muzyki, który pozwala przechowywać do 500 utworów, funkcja Garmin Pay do płatności zbliżeniowych.

Droga do sukcesu

Niezależnie od tego, czy jesteś w mieście, czy na szlaku, wszystkie zegarki z serii fenix 5 Plus mają wbudowane mapy i funkcje nawigacyjne, które pozwalają zachować dobrą orientację w terenie i nie zboczyć z drogi. Fabrycznie załadowane kolorowe mapy TopoActive Europe są zoptymalizowane pod kątem niezwykle intuicyjnej nawigacji i śledzenia bieżącej lokalizacji w wygodny sposób. Dla entuzjastów biegania i jazdy na rowerze w urządzeniu zastosowano funkcję wyznaczanie tras wg popularności, które wykorzystuje dane dotyczące milionów kilometrów z Garmin Connect, aby w każdym miejscu można było odkrywać lokalne trasy.

garmin fenix 5x plus pulsoksymetr

Wysokiej jakości materiały, wytrzymałość i znakomite parametry

Pulsometr Garmin fenix 5x Plus wykonano z najwyższej jakości materiałów. Dostępne są w różnych wersjach wykończenia, w tym z ramką ze stali nierdzewnej pokrytą powłoką PVD oraz paskiem z domieszką silikonu lub, dla tych, którzy cenią lżejsze materiały o 30% mocniejsze niż stal, dostępna jest ekskluzywna wersja z tytanową ramką z polerowaną bransoletą tytanową. W obu wersjach zastosowano jasny, wysokiej rozdzielczości, kolorowy i transreflektywny wyświetlacz Garmin Chroma Display z podświetleniem LED, który gwarantuje doskonałą czytelność w każdych warunkach — nawet w ostrym świetle słonecznym. Wszystkie modele zegarków z serii fenix 5X Plus zastosowano wypukłe szkiełko szafirowe o zwiększonej wytrzymałości zapewniające odporność na zarysowania.

Lepsze wyniki na wzniesieniach

Gdy zaczyna robić się stromo, a Ty masz przed sobą poważną wspinaczkę, pomóc mogą specjalne funkcje pulsometru Garmin fenix 5X Plus stworzone z myślą o wzniesieniach. Widżet ClimbPro dostarcza informacji w czasie rzeczywistym na temat obecnych i nadchodzących wzniosów. Można sprawdzić stopień nachylenia, długość i zmiany wysokości przy każdym etapie wspinaczki, jak również zobaczyć, ile dystansu zostało jeszcze do końca. Podczas trudnych wspinaczek pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji dostarcza dodatkowych informacji. To czujnik, który wykorzystuje wiązki światła do obliczania wchłaniania hemoglobiny we krwi, aby użytkownik mógł ocenić, jak rzadkie powietrze na dużych wysokościach wpływa na poziom tlenu we krwi.

Lepszy odbiór sygnałów satelitarnych

Każdy pulsometr Garmin fenix 5 Plus, poza łącznością GPS i GLONASS, odbiera również sygnał z satelitów Galileo, co pozwala zachować łączność nawet w najtrudniejszych warunkach. Oprócz wskazówek na mapach każdy pulsometr Garmin zapewnia wskazania wysokościomierza, barometru i kompasu. Zwiększa to poziom świadomości otoczenia. Wbudowany wysokościomierz ułatwia kontrolowanie różnicy wysokości podczas wędrówek, a trzyosiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia stale określa Twój kierunek, bez względu na to, czy jesteś w ruchu, czy nie.

garmin fenix 5x plus opis map

Zaawansowane statystyki efektywności

Wszystkie zegarki z serii fenix 5 Plus posiadają zaawansowane funkcje treningowe, które pomagają monitorować wydajność i kondycję fizyczną. Korzystaj z pomiarów fizjologicznychdynamiki biegu i innych, aby śledzić statystyki treningu, mierzyć postępy i poprawiać kondycję fizyczną. Stan wytrenowania to nowe narzędzie, które automatycznie ocenia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności. Dzięki niemu dowiesz się, czy trenujesz równo, za mocno, czy osiągasz szczyt formy. Efekt treningu beztlenowego to pomiar, który dostarcza informacji o tym, jak trening wpływa na Twoje możliwości. Możesz również wyświetlić całościowe obciążenie treningowe, Urządzenie obsługuje specjalne, wgrane profile aktywności: pływanie, bieg, jazda na rowerze, wędrówki, jazda na nartach, wiosłowanie, paddle boarding i wiele innych. A jeśli chcesz zwiększyć swoją motywację, pobierz zaawansowane treningi i plany treningowe z serwisu Garmin Connect.

Nadgarstkowy pomiar tętna

Technologia pomiaru na nadgarstku Elevate pozwala monitorować tętno bez konieczności zakładania paska z czujnikiem na klatkę piersiową. Poza liczeniem kroków i śledzeniem snu pulsometr Garmin wykorzystuje pomiary tętna do pozyskiwania informacji na temat spalonych kalorii oraz pomiaru intensywności ćwiczeń. Mierzy także zmienność tętna, co pomaga w ocenie poziomu aktywności, na który ciało jest gotowe.

Muzyka motywacyjna

Masz jakiś utwór, który nakręca Cię przed wyścigiem lub ciężkim treningiem? Korzystając z fenix 5X Plus, możesz słuchać muzyki, więc telefon może zostać w domu (pamięć zegarka pomieści do 500 utworów). Pobieranie utworów i tworzenie list odtwarzania z ulubionymi kawałkami jest proste. Możesz więc słuchać muzyki przez bezprzewodowe słuchawki Bluetooth (sprzedawane osobno) w każdym miejscu i czasie. Możesz nawet zsynchronizować z zegarkiem starannie przygotowywane playlisty z wybranych serwisów do przesyłania muzyki5 i cieszyć się jeszcze większymi zasobami muzyki bez reklam. Zostaw więc telefon w domu, gdy idziesz pobiegać lub pojeździć, ponieważ muzyka, która dodaje Ci motywacji, jest na wyciągnięcie ręki — dosłownie.

Płać ruchem ręki

Aby urządzenie fenix 5X Plus pasowało do aktywnego stylu życia, jest gotowe do obsługi funkcji do płatności zbliżeniowych Garmin Pay. Płać za zakupy w mgnieniu oka, a gotówkę i karty płatnicze zostaw w domu. Funkcja działa praktycznie w każdym miejscu, w którym można dokonywać płatności zbliżeniowych.

Bądź na bieżąco dzięki inteligentnym funkcjom

Wszystkie zegarki z serii fenix 5x Plus obsługują inteligentne powiadomienia po sparowaniu ze zgodnym urządzeniem.6 Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty możesz odbierać bezpośrednio w zegarku, niezależnie od tego, czy jesteś na szlaku, polu golfowym, czy po prostu z dala od biurka. Dostępne są również inne funkcje online, takie jak automatyczne przesyłanie do sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect, śledzenie na żywo, GroupTrack7 i udostępnianie w mediach społecznościowych za pośrednictwem bezpłatnych aplikacji Garmin Connect i Garmin Connect Mobile.

garmin fenix 5x plus sterowanie muzyką

Dostosowane aplikacje, tarcze zegarka i paski

Spersonalizuj swój pulsometr Garmin fenix 5 plus za pomocą plików, które można bezpłatnie pobrać ze sklepu Connect IQ. Możesz zmienić tarczę zegarka, dodać pola danych oraz pobrać aplikacje i widżety, które pozwolą na szybki odczyt informacji. Duży wybór pasków QuickFit® — począwszy od skórzanych klasy Premium, przez metalowe aż po silikonowe — sprawia, że z łatwością możesz dopasować pasek do ulubionej dyscypliny sportu lub aktywności. Do zmiany paska nie są potrzebne żadne narzędzia. Wystarczy wymienić, zatrzasnąć i gotowe. Dzięki firmie Garmin Twój pulsometr nabierze osobistego charakteru.

Moc biegowa

Dodaj do treningu dane mocy, pobierając na zgodny pulsometr Garmin aplikację Running Power ze sklepu Connect IQ. Opracowana przez Garmin Labs aplikacja korzysta z pomiarów, takich jak tempo, odchylenie pionowe, nachylenie a nawet prędkość i kierunek wiatru, aby określić poziom mocy przykładanej do podłoża podczas biegu. Gdy już wiesz, ile mocy zużywasz z minuty na minutę i z kilometra na kilometr, możesz lepiej określić tempo, aby nie wykorzystać sił zbyt szybko. A co jest w tym najlepsze? Jeśli masz już odpowiednie urządzenia Garmin, możesz bezpłatnie dodać pomiar mocy do biegu. Wystarczy mieć pulsometr Garmin fenix 5x i jedno z następujących akcesoriów: HRM-RunHRM-Tri lub Running Dynamics Pod.

Jeżeli jesteś ambitnym sportowcem albo poszukiwaczem przygód w naturalnej scenerii, seria zegarków fenix 5x Plus została stworzona właśnie dla Ciebie. Pobijaj swoje własne rekordy i odnajduj drogę na mapach, podczas gdy w tle towarzyszyć będzie Ci ulubiona muzyka. Te niezwykle mocne i starannie wykonane zegarki mogą wyświetlać kolorowe mapy, mierzyć Twój puls 1 , odtwarzać utwory muzyczne prosto ze swojej pamięci, a dodatkowo można nimi płacić przy użyciu bezkontaktowych płatności Garmin Pay. Seria zegarków fenix 5 Plus jako pierwsza oferuje nadgarstkowy czujnik poziomu natlenienia krwi Pulse Ox 1 , niezbędny podczas przebywania na dużych wysokościach.