Produkty

PIANKA MYSTIC 2020 BRAND 3/2 BZ NIGHT BLUE Powiększ

Pianka Mystic Brand 2023 3/2 BZ Night Blue

Nowy produkt

5 Przedmioty

899,00 zł (zawiera podatek)

Opis produktu

PłećDamska

Więcej info

Neoprenowa Mystic Brand Back Zip to letnia pianka o grubości neoprenu 3/2 mm. Wykonana z elastycznego materiału 75% M-FLEX gdzie panele połączono w technologii FLATLOCK STITCHED co w połączniku daje piankę elastyczną i wygodną w użytkowaniu. Tylny zamek zapewnia komfort zakładania i zdejmowania. Polecana dla każdego kto szuka letniej pianki w przytępnej cenie.
Kluczowe Cechy
M-FLEX 75% - Bardzo elastyczny materiał o bardzo dobrych właściwościach rozciągania i fleksu.
GLIDESKIN NECK CONSTRUCTION - zmniejszona grubość tkaniny w panelach w okolicach szyi zapewnia większe dopasowanie do jej kształtów i zmniejsza nacisk. Czucie jest na wysokim poziomie a dzięki zastosowaniu gumowej podszewki dodatkowo zwiększono wodoszczelność pianki.
BACK-ZIP - Zamek umiejscowiony na plecach, czyli klasyczne zapięcie pianki. Jego zastosowanie daje nam łatwość zakładania i ściągania pianki choć w odróżnieniu od zamka umiejscowionego na klatce piersiowej nie jest tak wodoszczelny. W niektórych piankach używa się dodatkowych paneli na plecach żeby zapobiec przenikaniu wody bezpośrednio na ciało.
HEX-TECH KNEEPADS - Nakolanniki wykonane z super wytrzymałego i rozciągliwego materiału który doskonale wzmacnia piankę w newralgicznych miejscach jakim są m. in. kolana.
NON SLIP CUFFS - Mankiet ogranicza dostawanie się wody i utrzymuje go na swoim miejscu.
FLATLOCK STITCHED - Metoda łączenia paneli z lekkim nachodzeniem na siebie przy wykorzystaniu bardzo wytrzymałych szwów. W metodzie tej tkanina nie jest klejona tylko przkuwana na wylot szwem co zapewnia bardzo duży komfort ale nie daje 100% wodoszczelności.