Produkty

Nowy X-Deal Narty K2 Mindblender 116C Powiększ

Narty K2 Mindbender 116C

Nowy produkt

2 Przedmioty

1 440,00 zł (zawiera podatek)

-959,00 zł

2 399,00 zł (zawiera podatek)

Opis produktu

PłećMęska

Więcej info

Narty K2 Mindbender 116C

Pomysł na narty z grupy Mindbender powstał w górach Kaskadowych w Ameryce Północnej. Nigdy wcześniej nie mieliśmy narty szerokości 116 mm która potrafiła by tak wiele. Narty wykonane w technologii Carbon Spectral Braid – nie jest to standardowy oplot z włókna szklanego ale unikalny system. Pozwala on uzyskać rzadszą strukturę oplotu na tailu narty oraz środek i tip z oplotem gęstszym. Daje to elastyczniejszy tail oraz stabilniejszy środek i sztywniejszy tip. Wszystko to z zachowaniem niewielkiej wagi konstrukcji.

Technologie:

Torsion Control Desing - zaprojektowane w celu zwiększenia stabilności i kontroli w każdym rodzaju śniegu, Torsion Control Design to połączenie progresywnego poprzedniego flexu z wydłużonym profilem narty. Poprzeczna sztywność w przedniej i środkowej części nart łączy się z elastyczniejszym tyłem. Narty K2 z technologią TCD mają zarówno precyzję, odpowiednią inicjację i płynną możliwość skręcania w każdym rodzaju śniegu.

Carbon Spectral Braid - jedyne w swoim rodzaju wzmocnienie o zmiennym kącie (technologia opatentowana). Technologia ta pozwala precyzyjnie wyregulować sztywność i flex, przez ustawienie pod zmiennym kontem włókien na całej długości narty. Mocne, energiczne, niezwykle precyzyjne. Narty Mindbender z Carbon Spectral Brail to stabilność i kontrola przy równoczesnej niezwykłej zwrotności.

SlantWall - zmieniając kąt nachylenia bocznej ścianki nart „sidewall” zwiększa się zwinność, szybkość reakcji przy zachowaniu dokładności i mocy.

Rdzeń:

Paulownia – żywotna, elastyczna, wyśmienite parametry w porównaniu do wagi drewna. Używana w nartach skiturowych.

Klon

Specyfikacja:

  • Długości: 179 , 186 , 193
  • Promień skrętu: 22,9m @ 186 cm
  • Rdzeń: Klon/Paulownia
  • Konstrukcja: Torsion Control Design, Carbon Spectral Braid, SlantWall.