Produkty

Nowy Mata samopompująca Comfort Deluxe S.I. Self Inflating Powiększ

Mata samopompująca Comfort Deluxe S.I. Self Inflating Regular Wide

Nowy produkt

5 Przedmioty

759,00 zł (zawiera podatek)

Opis produktu

PłećMęska

Więcej info

MATA SAMOPOMPUJĄCA COMFORT DELUXE S.I.

Nasza seria Comfort Deluxe oferuje wybór dużych i wygodnych mat, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych poszukiwaczy przygód. Miękki i rozciągliwy materiał knitowy został odpowiednio skompresowany oraz zastosowano w nim piankę, która pozwala zmniejszyć jej rozmiar po spakowaniu. Z kolei niskoprofilowany wentyl posiada tryb jednokierunkowego wylotu powietrza, dzięki czemu można złożyć matę bez obawy o jej samo napełnienie.

 

Pianka w technologii DeltaCored

Usunięcie poprzecznych fałd maty zminimalizowało jej wagę o 40%, zachowując przy tym maksymalną grubość.

Materiały

Wygodne i przyjemne w dotyku pokrycie wykonane z polyestru 30D

Baza maty wykonana z wytrzymałego i trwałego materiału 75D

Innowacyjna technika Delta Coring

Delta Coring to innowacyjna technika pozwalająca zredukować wagę i objętość pianki poliuretanowej, z której wykonane są maty. Design i sposób wytwarzania naszych produktów optymalizuje o 40% początkową objętość pianki PU, aby zminimalizować ich wagę i wymiary.

Kształt Delta Cores został dopasowany i ustawiony odpowiednio do różnych grubości w poszczególnych obszarach, zapewniając wytrzymałość oraz trwałość, przy bardzo wysokim komforcie użytkowania. Co ważne, technika zastosowana w Delta Coring sprawia, że górna oraz dolna powierzchnia pianki pozostaje całkowicie nienaruszona. Zapewnia to równomierne ciepło na całej długości maty, pomijając pionowe struktury, które mogłyby przesuwać ciepło w dół. Swobodna powierzchnia pianki w znaczny sposób poprawia przyczepność do górnej i dolnej tkaniny powłoki maty, co zmniejsza ryzyko jej rozwarstwienia.

Mata dostępna w dwóch rozmiarach:

RW

  • długość x szerokość: 183 x 64 cm
  • wymiary po złożeniu: ø18,5 x 64 cm
  • waga: 1595g

LW

  • długość x szerokość: 201 x 76 cm
  • wymiary po złożeniu: ø20,5 x 76 cm
  • waga: 2070g