Produkty

Deskorolka elektryczna TESLABOARDS RAPIDO

Nowy produkt

5 Przedmioty

2 730,00 zł (zawiera podatek)

Opis produktu

PłećMęska

Więcej info

Model RAPIDO został stworzony do szybkiej jazdy po mieście. Model ten jest bardzo skrętny i lekki. Świetnie nadaje się do jazdy do pracy oraz rekreacyjnej jazdy po równych miejskich nawierzchniach w bardzo szybkim tempie!

Wytrzymały silnik bezszczotkowy o mocy 500W
W deskorolce elektrycznej RAPIDO znajduje się dwa razy mocniejszy silnik niż modelach CITYBAMBOO EDITION. Główną zaletą silnika bezszczotkowego jest wysoka trwałość
i niezawodność wynikająca z wyeliminowania z konstrukcji szczotek. Szczotki są najczęstszą przyczyną awarii oraz najszybciej zużywającym się elementem mechanicznym silnika.

Akumulator SAMSUNG LION battery 280Wh
Deskorolka Teslaboards RAPIDO posiada akumulator zbudowany w technologii SAMSUNG LION. Akumulator ma pojemność 280Wh. Podstawową korzyścią technologii SAMSUNG LION jest duża wydajność prądowa, duża gęstość energetyczna. Dzięki tej technologii akumulator ma bardzo długa żywotność do 2000 cykli.

Zasięg do 25 km! (na zamówienie istnieje możliwość zwiększenia zasięgu przez wstawienie większego akumulatora).

Czas ładowania akumulatora:
-do 4 godzin (standardowa ładowarka w zestawie)
-1 h (szybka ładowarka – dostępna jako opcja)

Prędkość maksymalna – do 30 km/h!
Prędkość maksymalna deskorolki Teslaboards RAPIDO zależy od masy użytkownika oraz warunków jazdy. Duży wpływ na prędkość ma nachylenie terenu oraz siła i kierunek wiatru stanowiącego opór podczas jazdy.

Sterowanie deskorolką:
Zmiana kierunku jazdy odbywa się poprzez odpowiednie balansowanie ciałem, zwiększanie prędkości oraz hamowanie odbywa się za pomocą pilota.

Dodatkowe informacje
• koła wykonane są z poliuretanu
• waga deskorolki – 9,1kg
• maksymalna waga użytkownika 90 kg