Produkty

Nowy Reduced price! Deska SUP Gladiator Pro 10'8" Powiększ

Deska SUP Gladiator Pro 10'8"

Nowy produkt

GLADIATOR PRO 10'6 jest nowością w sezonie 2020 -  ta deska to kontynuacja bardzo popularnej serii GLADIATOR BLUE. Najważniejsze cechy tego SUPa to znakomita stabilność, niespotykana sztywność – ciśnienie do 26 PSI!!!

More details

Brak produktu

2 480,00 zł (zawiera podatek)

-350,00 zł

2 830,00 zł (zawiera podatek)

Opis produktu

PłećUnisex
Rodzaj deski supAllround

Więcej info

GLADIATOR PRO 10'8  Najważniejsze cechy tego SUPa to znakomita stabilność, niespotykana sztywność – ciśnienie do 26 PSI!!!  i doskonałe trzymanie kierunku. 

GLADIATOR PRO 10.8 to uniwersalny pompowany ALLROUND skierowany do bardzo szerokiego grona odbiorców. Deska ma wysokość 15 cm, szerokość 86 cm i długość 325 cm. Wyporność to 296 litrów, a waga to zaledwie 10,5 kg. Jest przeznaczony dla cięższych  wioślarzy o wadze do 130 kg. Jest to wszechstronna pompowana deska SUP, wykonana w dwuwarstwowej technologii MSL FUSION DROP-STITCH. To termicznie zgrzewane 2 warstwy PVC z wewnętrzną strukturą nylonowych nici, dzięki czemu otrzymujemy niespotykaną wytrzymałość, wielką sztywność oraz niską wagę. Wielką zaletą tej deski jest możliwość spakowania w niewielką torbę transportową na kółkach.

 
Ta deska SUP jest wyposażona w świetne 3-częściowe, regulowane wiosło z trzonkiem z włókna węglowego- carbonu oraz nylonowym piórem. Waga wiosła wynosi tylko 0,9 kg dzięki czemu wiosło pływa na powierzchni wody. Zestaw zawiera również leash czyli linkę bezpieczeństwa.Seria GLADIATOR PRO jest kontynuacją bardzo popularnej serii GLADIATOR BLUE. Deski „PRO” są przeznaczone dla początkujących, średnio zaawansowanych jak i dla profesjonalistów szukających niezawodnych desek, które można pompować do ciśnienia 26 PSI dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii FUSION. Gama desek GLADIATOR PRO cechuje: bogate wyposażenie, wysokiej jakości wiosła, techniczny plecak/ torba transportowa na kółkach.

Zestaw zawiera:

  • deskę SUP GLADIATOR PRO 10'8
  • 3-częściowe regulowane wiosło carbonowe z plastikowym piórem
  • 1 wsuwany statecznik w systemie US-BOX
  • torbę/ plecak transportowy na kółkach
  • transportní batoh
  • pompkę wysokociśnieniową GLADIATOR wyposażoną w manometr
  • leash – linka bezpieczeństwa
  • Zestaw naprawczy