Produkty

Nowy Deska snowboardowa Nitro LECTRA 20/21 Powiększ

Deska snowboardowa Nitro LECTRA 20/21

Nowy produkt

Lectra 20/21

Najbardziej miękka damska deska snowboardowa w kolekcji. Zaprojektowana z myślą o łatwych i przyjemnych początkach na desce. Jest stabilna i łatwa w prowadzeniu, dlatego wiele kobiet wybiera ją na początek swojej przygody ze snowboardem.

More details

5 Przedmioty

1 499,00 zł (zawiera podatek)

Opis produktu

PłećDamska

Więcej info

Lectra 20/21

Najbardziej miękka damska deska snowboardowa w kolekcji. Zaprojektowana z myślą o łatwych i przyjemnych początkach na desce. Jest stabilna i łatwa w prowadzeniu, dlatego wiele kobiet wybiera ją na początek swojej przygody ze snowboardem. FLAT-OUT ROCKER sprawi, że pressy staną się Twoją ulubioną sztuczką, a dzięki kształtowi DIRECTIONAL bez przeszkód możesz spróbować swoich sił w głębokim puchu.

Specyfikacja:

  • Konstrukcja – FLAT-OUT ROCKER – płaska powierzchnia między wiązaniami. Gięcie w górę nose’a i tail’a zaczynające się nieco wcześniej i mocniej niż w klasycznym camberze. Bardzo stabilna konstrukcja, a także dająca masę frajdy!
  • Kształt – DIRECTIONAL – nose jest dłuższy niż tail i nieco inaczej ukształtowany. Rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w puchu i sprawia, że jazda na krawędzi jest dużo łatwiejsza
  • Rdzeń POWERCORE – wykonany z najwyższej jakości drewna topoli na całej długości blatu od nose’a do tail’a. Lekki, wytrzymały i sprężysty
  • Ślizg – tłoczony – PREMIUM FH – łatwy w utrzymaniu i w naprawie. Nie wymaga częstego smarowania
  • Flex – 3/10
  • Długości: 138, 142, 146, 149, 152