Produkty

Błotnik Ass Saver Win Wing Black Dot

Nowy produkt

Lubisz szybką jazdę na swoim rowerze, ale często wybierasz teren przełajowy? Zapewnij sobie pełną ochronę na trasie i zamontuj błotnik gravelowy ASS SAVERS Win Wing Gravel. Osłoni Twoje plecy, a także zabezpieczy odzież sportową przed błotem czy wodą. 

More details

1 Przedmiot

109,00 zł (zawiera podatek)

-10,00 zł

119,00 zł (zawiera podatek)

Opis produktu

PłećUnisex

Więcej info

  • Pełna ochrona tyłu rowerzysty od wysokości kolana w górę

  • Opatentowany system montażu

  • Montaż zajmuje parę sekund na każdym rowerze. Nie wymaga narzędzi.

  • Ultralekki - 72g

  • Pasuje do opon o szerokości aż do 60mm

  Dane technicze:

  • Wymiary: 375x85mm

  • Waga: 72g

  • Materiał: wachlarz - 0.9mm Polipropylen, uchwyt - włókno szklane wzmocnione PA (Poliamid lub Nylon), opaska - TPU.

Osłona stycznej - Kluczem do zrozumienia jak działa Win Wing są prawa fizyki. Woda i błoto odrywające się od wirującego koła lecą po prostej stycznej do opony. Poprzez osłanianie tylko najważniejszej górnej i tylnej części koła, Win Wing skutecznie eliminuje pryskanie w kierunku rowerzysty. Dzięki temu błotnik zbudowany jest z bardzo małej ilości materiału.

Odpowiednie miejsce montażu - W celu zapewnienia odpowiedniego zakrycia odpowiedniego punktu, błotnik musi być zainstalowany bardzo blisko opony -  5-10mm odstępu.

Odpowiedni kąt błotnika - Równie ważny jest odpowiedni kąt błotnika. Uchwyt posiada trzy różne ustawienia. Do wyboru w zależności od wysokości Twojego siodełka. Ustaw błotnik poziomo lub końcem do góry. Unikaj ustawiania błotnika końcem w dół - zmniejszy to jego skuteczność.

Solidnie mocowanie - Opaski są zrobione z ultra-wytrzymałego TPU. Powinny być zaciśnięte najmocniej jak się da gołymi rękami.

Anty-Blokada - Win Wing zaprojektowany został tak, aby odgiąć się i nie zablokować koła, gdyby coś przykleiło się do opony.

Anty-Kradzież - Jeśli zdecydujesz się zostawić Win Wing przymocowany na stałe do ramy, możesz zabezpieczyć go przed szybką kradzieżą opaskami Zip.

Niezawodność - Dzięki swojej prostocie i starannym doborze materiałów z jakich Win Wing został wykonany jest on niemalże niezniszczalny. Składa się tylko z czterech części więc niewiele jest się w stanie popsuć. Uchwyt wzmocniony włóknem szklanym jest jednocześnie elastyczny i wytrzymały. Gumowe opaski są niemalże niezniszczalne.

Wstępnie pozaginany - Sekretem przemiany płaskiego kawałka plastiku w działający błotnik są wstępnie uformowane zagięcia. Wszystkie linie zagięć zostały dokładnie zaprojektowane, aby osiągnąć trwałość kształtu, prostowanie się, sprężystość i wytrzymałość konstrukcji.

Ekologia - Wachlarz wykonany jest w 80% z przetworzonego plastiku. Został zaprojektowany tak aby zoptymalizować jego transport oraz recykling. Każdy z elementów może być kupiony osobno co ułatwia naprawdę i upgrade. W 100% wykoany w Szwecji w fabrykach z certyfikatem ISO 14001.