Categories

 

Newsletter

REGULAMIN

Informacje ogólne

Sklep internetowy www.x-sport.pl jest własnością firmy X SPORT z miejscem prowadzenia działalności przy ul. Andrzeja 8, 40-061 Katowice, zarejestrowanej w Urzędzie Miasta Katowice pod nr 60197 od dnia 2000/11/01

Działalność ta odbywa się w zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i jest skierowana do użytkowników indywidualnych oraz odbiorców hurtowych.

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe zawarte w formularzu zamówienia są przechowywane i modyfikowane w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Dane o naszych klientach są zabezpieczone i przechowywane na serwerze www.x-sport.pl zapewniając ich właściwą ochronę. Każdemu użytkownikowi, który wypełnił formularz zamówienia zapewniamy dostęp do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia.

Składanie zamówień

Zamówienia w X SPORT przyjmowane są drogą elektroniczną za pośrednictwem strony www.x-sport.pl przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Realizacja zamówień następuje w dni robocze w godzinach od 10.00 -18.00
Minimalna kwota zakupów wynosi 50 PLN
Po dokonaniu zakupów w Naszym sklepie , klient otrzymuje na podany przez siebie e-mail wiadomość potwierdzającą złożenie zamówienia oraz numer zamówienia.
Złożone zamówienie oznacza zawarcie umowy handlowej ze sklepem www.x-sport.pl
Klient ma prawo do dokonania zmian w zamówienia bądź też anulować je całkowicie tylko i wyłącznie do momentu wystawienia paragonu fiskalnego. By to uczynić należy niezwłocznie po złożeniu zamówienia skontaktować się z obsługą sklepu X SPORT.

Realizacja zamówień
W sytuacji kiedy zamówienie nie będzie mogło zostać zrealizowane z powodu braku dostępności produktu w magazynie jak i u dostawców sklepu X SPORT, klient natychmiast zostanie poinformowany o stanie zamówienia i ma prawo do podjęcia decyzji o sposobie jego zrealizowania.

Realizacja zamówień następuje w dni robocze w godzinach od 10.00 -18.00

Dowód sprzedaży

Dowodem sprzedaży jest paragon fiskalny załączany do każdej przesyłki. Istnieje możliwość otrzymania faktury VAT. Należy to zgłosić przy składaniu zamówienia.

Klient jest zobowiązany w momencie dostawy sprawdzić, czy paragon jest dołączony do przesyłki.

Gwarancja i rękojmia

Zakupione przez Ciebie towary objęte są Gwarancją Producenta lub Dystrybutora. X SPORT ponosi odpowiedzialność jeżeli dostarczony towar nie był zgodny z zamówieniem (prawa konsumentów i obowiązki sprzedawców w myśl ustawy z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego Dz. U. Nr 141 poz.1176).      

Zwrot

Każdy produkt zakupiony wysyłkowo w sklepie X SPORT można zwrócić w ciągu 14dni bez podania przyczyny.

W momencie kiedy konsument korzysta z prawa odstąpienia od umowy, obowiązany jest odesłać towar niezwłocznie tj. w terminie nie dłuższym niż 14 (czternaście) dni na adres siedziby sklepu www.x-sport.pl w stanie nienaruszonym. Konsument powinien zwrócić towar w takim stanie jaki otrzymał od sprzedającego. W szczególności powinien dołączyć wszelkie otrzymane wraz z towarem części, akcesoria, instrukcje, warunki użytkowania, dokumenty (oświadczenie odstąpienia od umowy, oryginał paragonu), a także oryginalne opakowanie.

Zwrot zapłaconej przez konsumenta kwoty zostanie dokonany przelewem na wskazane przez niego  konto bankowe w terminie 14 dni.

Koszt odesłania towaru od konsumenta do Sklepu nie podlega zwrotowi.
Sklep nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata ani za pobraniem.

Wymiana

Naszym klientom przysługuje prawo wymiany danego towaru na inny rozmiar lub model w ciągu 14 dni od otrzymania produktu.
Koszty przesyłki w obie strony ponosi klient.
Sklep X SPORT przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata ani przesyłek wysłanych za pobraniem.
Towar odesłany do wymiany nie może nosić żadnych śladów użytkowania, powinien posiadać fabryczne, nie zniszczone opakowanie oraz metki, w innym przypadku towar zostanie odesłany do klienta na jego koszt.
Wymiana zostanie zrealizowana w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki przez sklep.

Reklamacja

Konsumenci mają prawo do złożenia reklamacji. 
Reklamacje składać można drogą mailową pod adresem xsport@x-sport.pl lub pisemnie na adres ul.Lotnisko 1 , 40-272 Katowice.
Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi do 14 dni od daty jej złożenia.

Dostawa

Zamówione towary dostarczamy firmą kurierską VIP Express

- wszystkie przesyłki ubezpieczone są do wartości towaru,
- kurierzy poinformowani są o delikatnej zawartości paczek.

Formy płatności

Do wyboru są następujące formy płatności:

-Przelew bankowy
X SPORT S.C. Sebastian Barański

ul.Andrzeja 8

Katowice 40-061

GETINBANK 39 1560 1111 0000 9070 0008 2299     

- Płatność za pobraniem - należność pobiera kurier VIP Express w imieniu X SPORT

- Kartą kredytową - należność pobierana za pośrednictwem serwisu Płatności24.pl

- Przelewem bankowym - należność pobierana za pośrednictwem serwisu Płatności24.pl

- Systemem płatności ratalnej LUCAS

Koszt dostawy

- dla zamówień poniżej 300 PLN koszt dostawy wynosi 15 pln kurier + przelew bankowy , 20 pln kurier + pobranie .

- dla zamówień powyżej 300 PLN PRZESYŁKA DARMOWA !

Czas realizacji

Z uwagi na utrzymywanie własnego magazynu większość towarów w naszym sklepie jest w stałej, bieżącej sprzedaży. Dla takich towarów czas doręczenia przesyłki skrócony jest do minimum i klient ma możliwość otrzymania od nas przesyłki już na następny dzień roboczy (pod warunkiem, że zamówienie jest złożone do godziny 14.00).

W X SPORT obsługa zamówień odbywa się jedynie w dni powszednie.

W przypadku pozycji, które nie są dostępne w bieżącej sprzedaży, a jedynie na zamówienie, zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu dostawy i informujemy klienta o najbliższym możliwym terminie dostawy , przesyłka w takiej sytuacji doręczana jest nie później niż w dni od złożenia zamówienia.


Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Lista życzeń